Inwestycja

O inwestycji...

Wille Kuźnicza to zespół pięciu luksusowych willi miejskich, położonych w prestiżowej części Krakowa – Woli Justowskiej przy ul. Kuźnicza/Hamernia, o powierzchni użytkowej od 158 m2 do 228 m2 na działkach o powierzchni od 478 m2 do 573 m2.

Lokalizacja willi zapewnia doskonały dostęp do centrum miasta, jego atrakcji kulturalnych, rozrywkowych, kompleksów biurowych, centrów handlowych oraz lotniska i obwodnicy.

Mnóstwo zieleni, dostęp do ścieżek rowerowych, bliskość Błoń Krakowskich i Lasku Wolskiego sprawiają, że Wille Kuźnicza są idealnym wyborem dla osób, które z jednej strony doceniają fakt mieszkania w centrum miasta, zaś z drugiej pragną się cieszyć otaczającą przyrodą.

Niebanalne...

Wille Kuźnicza wyróżnia modernistyczna, niebanalna architektura, autorstwa znanego krakowskiego architekta i artysty Adama Kozika z pracowni AR-De Studio. Architekt zadbał nie tylko o spójność architektoniczną brył budynków, ale co również niezmiernie ważne o maksymalną funkcjonalność przestrzeni.

Wille charakteryzują się przemyślanym rozkładem pomieszczeń oraz detalem architektonicznym. Strefa dzienna z przeszkleniami i wyjściem do ogrodu, aluminiowe pergole z elektrycznie sterowanym dachem, każda sypialnia z łazienką i garderobą, mają zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu.

Komfortowo...

Każda z willi jest samodzielnym budynkiem otoczonym ogrodem, z własną infrastrukturą oraz samodzielnym zjazdem z drogi gminnej, co zapewnia maksimum intymności i podkreśla indywidualny charakter każdej z willi.

Budowa Willi Kuźnicza rozpoczęła się w sierpniu 2021 roku, zaś zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2023 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Willi Kuźnicza. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.